Vrh E planujeme v roce 2020 po feně Boggi

Parson Russell terrier je lovecké plemeno a naše srdeční záležitost. Nejdůležitější pilíř našeho chovu je zdraví, které velmi hlídáme a chováme pouze na zdravotně vyšetřených jedincích. Taktéž hlídáme exteriér co se do velikosti a funkčnosti týče. Jelikož se jedná o pracovní plemeno s širokým uplatněním (myslivost, sportovní kynologie, agility, dogdancing, dogfreesbe, aj.) je pro nás taktéž velmi důležitá povaha našich odchovanců. Naše štěňátka jsou odchovaná v domácím prostředí a jsou plně socializovaná, jak naší smečkou, tak i častými návštěvami. Chov je pro nás koníčkem, nikoliv výdělečnou činnost. Jedná se o malé plemeno s obrovským srdcem.

Štěňátka odejdou do nových domovů s kupní smlouvou a výbavičkou (PET pas, deka, obojek, hračka a krmení do začátků) samozřejmostí je pro nás kompletní chovatelský servis včetně pomoci při úpravě srsti a výchovy. Budeme rádi za stálý kontakt s majiteli. Štěňátka dostanou taktéž FCI průkaz původu. Chov bez průkazu původu nepodporujeme, a proto u nás takováto štěňátka nehledejte, protože s ním nesouhlasíme. Štěňátka jsou nekupírovaná.

Štěňata/ Odchovy

                                 A                                                                      B                                              C                                                            

  

   

 

          D 

V případě zájmu o štěňátko ,nebo jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat na lifevictory@seznam.cz nebo LChocholova@seznam.cz na tel. +420 603370033

Puppies from very interesting combination

If you are interested in a puppy,or have any questions please contact me at lifevictory.cz or phone+420 603370033