SRAZ PRTÍKŮ NA 7 MĚSÍCÍCH DC A COUDY+MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE

13.10.2010 13:27

O VÍKENDU SE USKUTEČNIL NÁŠ DLOUHO PLÁNOVANÝ SRAZ PRTÍKŮ PO COUDYM A DC. Z 8 DĚTÍ SE SEŠLO 5,.ALE NAŠTĚSTÍ UŽ JSEM VIDĚLA SKORO VŠECHNY A TOHO POSLEDNÍHO BILLÝKA POZNÁM V PÁTEK. ŠKODA, ŽE SE NEMOHLA DOSTAVIT BARBII, BREE A BILLY, ALE  NEVADÍ  SI TO   VYNAHRADÍME  JINDY.

A TEĎ K SAMOTNÉMU SRAZU V PÁTEK DORAZILA ZUZKA S IVEM A BROOK alias SANTE, AŽ ZE SLOVENSKA. PO PŘÍVÍTANÍ PÁNÍČKŮ A PESANŮ JSME SI DALI OBĚD NA CESTU A VYRAZILI SMĚR CHATA. HNED JSME PODNIKLI VÝLET PROTI PROUDU ŘEKY DO INSTALÁČKU NEDALEKÉHO KEMPU NA KOFOLU A PIVKO :-)))). ABY SE TI NAŠI POKLADI TROCHU UKLIDNILI :-))), ZACHVILKU JSME SE VYDALI PO MALÉM OBČERSTVENÍ ZPĚT PAČ UŽ NA CHATU PŘIJÍŽDĚL DALŠÍ ČLEN ZÁJEZDU BANDIT alias JOE S PÁNÍKAMA MARCELKOU A ADAMEM.

JÁ ŠLA POZDRAVIT NAŠE CHALUPÁŘSKÉ SOUSEDY A OZNÁMIT ,ŽE TU BUDE TROCHU RUŠNO PAČ ONI NEJSOU MILOVNÍCI PSŮ A POZEMKY NEJSOU OPLOCENÉ. VŠE PROBĚHLO V NAPROSTEM KLIDU PAČ TO MĚL V REŽII DASTY A TEN VÝ KAM SE MŮŽE A TAK NÉ A TY MALÉ SMRADY PROHÁNĚL VŠUDE KDE SE DALO, VŠICHNI BYLI MOC FAJN A MY SI UDĚLALI TABORÁČEK A OPEKLI BUŘTÍKA, U TOHO KLÁBOSILI  NO SPÍŠE PLÁCALI PÁTY PŘES DEVÁTÝ. DOMLUVILI ODJEZ NA VÝSTAVU,  KTERÁ NÁS ČEKALA V BUDĚJÍCH  ,JÁ MUSELA PSI VYKOUPAT PAČ SE VYVÁLELI V ČEM SI NEPĚKNÉM A MYSLÍM ŽE KOUPELÍ VLASTNĚ PROŠLI UPNĚ VŠICHNI.

RÁNO JSME VYJELI SMĚR ČESKÉ BUDĚJOVICE, KDE JSME SE SEŠLI SE SEGROU BARBII alias  BÁRA A DORAZIL I BRÁŠKA BADDY.

BIBI NASTOUPILA VE TŘÍDĚ DOROSTU SE SEGROU BARBII A JEŠTĚ JEDNOU FENEČKOU. COUDY NASTOUPIL DO TŘÍDY PRACOVNÍ , KDE BYLI TAKY PO TŘECH .

PO POSOUZENÍ JSME SE SEŠLI VENKU A UDĚLALI SPOLEČNÉ FOTO, DORAZILA NAKONEC I VLASTA A TAK JSME BYLI SKORO CELÁ PSÍ RODINKA KOMPLETNÍ

PAK JSME VYHLÁSYLI SRAZ OPĚT NA CHATĚ MY JELI JEŠTĚ NĚCO KOUPIT DO GLOBUSU A NA CHATĚ UŽ NA NÁS ČEKALI HOLKY S BADDYM A JEHO KÁMOŠEM BARNYM. RYCHLE SE ROZDĚLAL OHEŇ A ZAČALA GRILOVAČKA ,HOLKY BOHUŽEL MUSELI O NĚCO DŘÍVE, TAK SE NESTIHLI ANI NABAŠTIT, ALE PSISKA SE VYLÍTALA NA LOUCE ZA CHATOU  COUDY TROCHU ZMORDIL BADDYHO ,NOJO LAKOMEČEK JE TO , A HÁZELO SE DÁL. NO HOLT TATKA .:-)))). Z BADDÍKA VYROSTL POŘÁDNÝ KUS PSA CELÝ PO MAMINCE DC ,ŽIJE U MARKÉTY ,KDE MÁ SPOUSTU ZVÍŘÁTEK A HLAVNĚ KONÍ , JE MOC MILÉ POVAHY TAKOVÝ CELÝ PLYŠOVÝ .URČITĚ SE ZA NÍM VYRAZÍME PODÍVAT. RÁDI JSME VÁS POZNALI.

PO GRILOVAČCE ZAČALA SLÍBENÁ CLIKR AKCE , KDE SE UKÁZALO CO KDO UMÍ  A NEUMÍ, A UKÁZALO SE, ŽE JSOU MOC ŠIKOVNÍ VŠICHNI. BIBI CLIKR BAVÍ ASI ZE VŠEHO NEJVÍC ,JOE NEMĚL ZROVNA CHUT CHTĚL SI DĚLAT NĚCO JINÉHO :-)). A SANTE PRVNÍ NEVĚDĚLA UPLNĚ PŘESNĚ ,CO SE PO NÍ CHCE, ALE PO MALÉM VYSVĚTLENÍ BYLA NAPROSTO UŽASNÁ A HLAVNĚ STRAŠNĚ ŠIKOVNÁ. TO ONA TEDA JE I TAK POSLUŠNÁ . VE FINÁLE JSEM NEJVÍCE NEZVLADATELNÝ MĚLA PSISKA JÁ :-)) VÍTĚZEM SE STALA BIBI ,KTERÁ JE FAKT JINÁ KDO NEZAŽIJE NEPOCHOPÍ ALE JÁ JÍ MILUJU STEJNĚ..PAK BYLA MALÁ UKÁZKA TRIKU, KDE I DASTÍK SE UKÁZAL. JAKO SPRÁVNÝ ZMATKAŘ A DĚLAL BLBOSTI ,ALE JE TO MOJE ZRZAVÉ ŠTÍSKO  A COUDÍČEK SE TAKY SNAŽIL, ALE NEPŘETRHL S E..PAK JSME SE PŘESUNULI DO CHATY, KDE U SKLENIČKY DOBRÉHO VÍNKA, JSME ZAČALI HRÁT HRU,   KDE SE NAPSALO NA LÍSTEČEK SLOVO A PAK SI POSTUPNĚ KAŽDÝ VYLOSOVAL LÍSTEČEK A MUSEL TU DANOU VĚC PŘEDVÉZT PANTOMIMOU  BEZ ZVUKU.

, NO SRANDY  JSME SI UŽILI SAMOZŘEJMĚ, ŽE SE TAM OBĚVILO I SLOVO BIBI .-)), JAKO NEJ UKÁZKY BYLA BIBI ,COURSING ,MAGNET , VÝFUK ,PAVUČINA ,.IVO S ADAMEM BYLI TEDA NEUVĚŘITELNÍ JAK JIM TO PÁLÍ . KOLEM DRUHÉ HODINY RANNÍ JSME ULEHLI, ABY JSME MĚLI SÍLU NA DALŠÍ DEN .

TAM NÁS ČEKAL ODJEZ A JEŠTĚ CESTOU DOMU NAVŠTÍVIT ZÁMEK KONOPIŠTĚ ,KDE JSME S PESANAMA UDĚLALI PROCHÁZKU KOLEM RYBNÍKA ,DALI OBĚD A JELO SE DOMŮ,  ZBÝVALA NÁM ASI PŮL HODINKA ČASU, TAK JSME JEŠTĚ SANTE VZALI NA PSÍ HŘIŠTĚ, KDE SI ZKUSILA SLALOM ,A MYSLÍM ŽE UŽ BYLA DOST UNAVENÁ A OBAVY ZUZKY ABY SE JÍ NECHTĚLO VE VLAKU ZROVNA VENČIT :-)) BYLI ZBYTEČNĚ, SANTÍNKA PROSPINKALA CELOU CESTU AŽ DOMŮ:-))). A JEŠTĚ MUSÍM DODAT ŽE JE TO CELÝ TATKA  A BABKA QUIENKA.

JAK JSME DOPADLI NA VÝSTAVĚ  COUDY V1,CAC res CACIB

                                                                 BIBI VN1

                                                                 BARBII VN2

FOTA NAŠE ZDE ,FOTA ZUZKY ZDE

ZÁVĚREM CO DODAT BYL TO NESKUTEČNĚ KRÁSNÝ A VYDAŘENÝ VÍKEND VE SPOLEČNOSTÍ SUPER LIDIČEK A JEJÍCH MILÁČKŮ.BYLI JSME OPRAVDU SILNÁ JEDENÁCTKA CO!!!!!!!!!:-))),KTERÁ KRALOVALA NA CHAJDOLOUPCE :-)).UŽ SE TĚŠÍME AŽ SE ZASE UVIDÍME A ŽE TO NEBUDE ZA DLOUHO NITRO  TĚŠ SE :-))).