DALŠÍ VÁRKA NOVINEK NA VÍKEND :-)))A CO TEPRVE CO BUDE PO NĚM :-)))

08.04.2010 18:20

 JE PŘED NÁMI VÍKEND A TÍM I NĚKOLIK NOVÝCH ZÁŽITKŮ.

1)PRVNÍ DOBROU ZPRÁVOU JE ,ŽE MOONY MÁ SVÉ STRÁNEČKY ,KDE JÍ MŮŽETE SLEDOVAT ZDE, JEŠTĚ ,ALE TROCHA STRPENÍ STRÁNKY SE BUDOU POSTUPNĚ ROZRŮSTAT O DALŠÍ INFORMACE  A HLAVNĚ DĚNÍ OKOLO OČEKÁVANÝCH ŠTĚNÁTEK MOONY A COUDYHO .

2)PŘIDANÁ NOVÁ ANKETA KOLIK BUDE MÍT MOONY ŠTĚNÁTEK ,TAK JUKNĚTE A HLASUJTE ,SCHVÁLNĚ JAKÝ MÁTE ODHAD A STÁLE BĚŽÍ I ANKETA JAKÝ SE VÁM LÍBI PRTÍK

3)ČEKÁ NÁS VELKÉ ROZHODOVANÍ ,KTERÁ ,ŽE TO S PRTIC BUDE NOVOU ČLENKOU NAŠÍ SMEČKY.TÍM NÁS ČEKÁ CESTA NA JIH JAKO KAŽDÝ VÍKEND ,ALE TED SI BUDEM UŽÍVAT JEŠTĚ VÍCE PAČ BUDEME U PANI CHOVATELKY I NOCOVAT ,TAKŽE S VÝBĚREM MI POMŮŽOU I KLUCI HUJEROVI. DRŽTE MI PALEČKY ROZHODOVÁNÍ NENÍ LEHKÉ ADEPKY JSOU SI TAK VYROVNANÉ. AČ NAKONEC SI ASI BUDE MUSET ONA VYBRAT NÁS A U NÁS ZVÍTĚZÍ SRDÍČKO I I KDYŽ ASI PRINCEZNA JE DÁVNO JASNÁ  ,NECHÁME SE PŘEKVAPIT VŠICHNI CO PŘINESE TENTO VÍKEND. A PAK TO OZNÁMÍME SVĚTU.SAMOZŘEJMĚ PROBĚHNE MEGA FOCENÍ A POKUD DOVOLÍ POČASÍ TAK HLAVNĚ VENKU S TAŤULDOU ,UŽ SE MOC TĚŠÍME.

4)BYLI JSME POZVÁNI NA CHALOUPKU ,KDE SI UŽÍVÁ MOONYNKA S PANÍKY ,TAKŽE I TU POJEDEME ZKONTROLOVAT JAK JÍ ROSTE BŘÍŠKO A COUDÍK ZKONTROLUJE JESTLI JE VŠE V POŘÁDKU ,JAKO SPRÁVNÝ NASTÁVAJÍ OTEC MUSÍ BÝT V OBRAZE :-)), DÍKY ZA POZVÁNÍ A MOC SE NA VÁS TĚŠÍME .

5) A TED DLOUHO SLIBOVANÉ PŘEKVAPENÍ V PODOBĚ DLOUHO UTAJOVANÉHO TAJEMSTVÍ ,KTERÉ JEŠTĚ CHVILKU ZŮSTANE TAJEMSTVÍM ,ALE PROZRADÍM ZATÍM JENOM TO ,ŽE I PAN DASTY POKUD VŠE PŮJDE ,TAK JAK MÁ BY SE MĚL STÁT PYŠNÝM OTCEM ZRZAVÝCH MRAVENEČKŮ . ŽE VŠE PROBÍHALO ,TAK JAK MĚLO A DASTY ,ŽE JE KASANOVA O TOM NENÍ POCHYB, BUDETE DRZO INFORMOVÁNI O TOMTO PERSPEKTIVNÍM SPOJENÍ . TAK NÁS SLEDIJTE UŽ BRZO PŘÍJDE ODHALENÍ ,A KDO BUDE TOUŽIT MÍT DOMA KRÁSNÉHO ZRZAVÉHO MRAVENEČKA BUDE  NÁS SLEDODOVAT A HLAVNĚ CHS....... :-)),KDE VÁM BUDOU POSKYTNUTY VEŠKERÉ INFORMACE.

7)DNES JSME SI BYLI POCVIČIT A KLUCI PROCOVALI MOC PĚKNĚ DASTY UKÁZAL ŽE JE OHAŘ JAK MÁ BÝT A VYSTAVOVAL JAK O ŽIVOT I TY KLIDY PO HONECH UŽ JSOU LEPŠÍ ,TAKŽE DASTÍKU VELKÁ POCHVALA PÁR FOTEK DODÁM ALE KVALITA NA DÁLKU ŠPATNÁ . COUDÍKA MUSÍM TAKY POCHVÁLIT JE TO MALEJ ŠIKULA A JAK SI KLUCI CHLADILI PODVOZEK A PAK VYPADALI A STRAŠNĚ SE DIVILI ,ŽE JE TAKHLE NECHCEM DO AUTA A MUSELI SKÁKAT DO POTUČKU ABY BYLI VŮBEC K POZNÁNÍ.:-)))

6)PO VÍKENDU SE DOZVÍTE UPLNĚ VŠECHNO :-)))))