VÝSTAVA SENE,GRAND PRIX ANUBIS - Rybníky u Dobříše - 5.6.2010

05.06.2010 21:28

MÁME ZA SEBOU DALŠÍ MARATON :-))) . V PÁTEK JSME SE VYDALI NA CVP DO SENCE NA SLOVENSKU ,POČASÍ NÁM NAKONEC PŘÁLO A NEPRŠELO A ODPOLEDNE SVÍTILO I SLUNÍČKO . VÝSTAVA SE KONALA VENKU U SLNEČNÝCH JAZER ,POTKALI JSME SE TAM S KATUŠKOU A JEJÍM BOŽSKÝM ELVISEM (JANTAR PALEUR). JANTÁREK NASTOUPIL DO TŘÍDY DOROSTU A JE TO VELKÝ FEŠÁK .DÁLE JSEM MĚLA MOŽNOST VIDĚT FENEČKY BIBIANY KOŠÁRIOVÉ.UČAS NA TÉTO VÝSTAVĚ PRT BYLA OPRAVDU SPORADICKÁ ,COUDY BYL OCENĚN ZNÁMKOU V1,CAC,A POSLÉZE BOB.V NOČNÍCH HODINÁCH ZNAČNĚ ZNAVENÝ JSME DOJELI DOMU A CHYSTALI SE NA DALŠÍ DEN.A TÍM BYL SPLNIT POSLEDNÍ LICENČNÍ BĚH DASTÍK A COUDÍK.A HLAVNĚ CHCI PODĚKOVAT KAMARÁDCE ZA CELODENNÍ HLÍDÁNÍ MOJÍ BIBUŠKY ,KTERÁ BYLA DOMA A BYLA MOC HODNÁ . JANI MOC DĚKUJI

fota z výstavy zde       pár fotek s coursingu

OPĚT RÁNO JSME SE VYDALI SMĚR DOBŘÍŠ -RYBNÍKY ,KDE SE AKCE KONALA,TADY UŽ BIBI BYLA S NÁMA.

TAM JSME BYLI S KAMARÁDKOU PETROVOU A EVINKOU ,KTERÁ SI POPRVÉ ZABĚHLA SVŮJ VELKÝ ZÁVOD A HNED SE UMÍSTNILA NA KRÁSNÉM  DRUHÉM MÍSTĚ. MOC GRATULUJEME JAK BĚHAJÍ CHRTI SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE A ZDE PANÍČEK NÁM POŘÍDIL PĚKNÉ ZÁBĚRY.

TÍM ,ŽE KLUCI NEMĚLI K SOBĚ PARtÁKA NA SPOLEČNÝ BĚH ,BĚŽELI SPOLEČNĚ A MYSLÍM ,ŽE TO ZVLÁDLI BRAVŮRNĚ COUDY SE NEDAL :-)).NA VIDEO JE JUKNĚTE ZDE.