SRAZ MALÝCH MRAVENEČKŮ

03.12.2010 14:33

V SOBOTU V BRZKÝCH RANNÍCH HODINÁCH, JSME NASKÁKALI DO BLEČKA TO JE NAŠE FÁRO :-))) , VE SLOŽENÍ PÁNÍČKA A TETY LENKY A NAŠICH PĚTI POKLADŮ V PODOBĚ  DASTY ,COUDY , BIBI ,IGI A JASMÍNA , TO ABY NEBYLO PRÝ TOLIK ZRZAVO, A VYRAZILI SMĚR BLATNIČKA - VINNÝ SKLEP MIČULKA,NA DLOHO OČEKÁVANÝ SRAZ MADÁRKŮ 27.-28.11.2010, CHOVATELSKÉ STANICE TAJEMSTVÍ KARPAT VRH A  a BEEE :-)). NA VŠECHNY JSEM SE MOC TĚŠILA A HLAVNĚ NA MALÉ MRAVENEČKY PO DASTÍKOVI  JAK SE MU POVEDLI . ZE 7. ŠTĚNÁTEK JSEM SE VIDĚLA SE 4-MI A JSEM ZA TO MOC RÁDA VĚTŠINA SE JICH DOST PODOBÁ NA HUJERA TATKU .A BYL TO BASCO,BASTIEN,BELLIS,BORA

PAVLA NÁM PŘIPRAVILA KRÁSNÝ PROGRAM ,KDE NEBYLA ŠANCE ZAHÁLET ŠLI JSME NA HLEDAČKU  DO KRÁSNĚ ZAZVĚŘENÉ HONITBY ,KDE TEDA GRADOVALO SRNČÍ A ZA JEDNÍM STÁDEM SE PUSTIL I COUDÍK A JÁ VIDĚLA VŠECHNY SVÁTÝ ,ALE NAKONEC PO PŮL HODINĚ MOŽNÁ DÉLE BYL NALEZEN PÁNÍČKEM O NĚKOLIK POLÍČEK DÁL :-)). DLOHO HLASIL NA STOPĚ COŽ JSEM ZASE OCENILA A MĚLA RADOST ŽE JE HLASITÝ NA STOPĚ..BIBI BYLA TAKOVÁ ZMRZLA PRALINKA A DASTY SI TO UŽÍVAL PAČ PANIČKA SI VZALA SVOU NOVOU PÍŠTALKU , NA KTEROU JEŠTĚ NEBYL PŘIVYKLÍ A TAK SE MU TO VÍCE MÉNĚ HODILO DO KRAMU A LOVIL A LOVIL :-))) ,ALE PĚKNĚ I VYSTAL ZAJOCHA , TY KLIDY!!! ,NO CO BYCH CHTĚLA PO ZÁVODECH  COURSINGU ŽE :---. IGIMÍNY MYŠKAŘILI SPOLEČNĚ S COUDÍKEM A TOMU SE PODAŘILO ULOVIT REJSKA J)) .HOLKY KRÁSNĚ PROHNALI PÁR ZAJEČÍCH ZADKŮ ,ALE RYCHLE K PANIČCE .CO BYCH ZA TO DALAJ))).

ŠTĚNÁTKA PŘIŠLA DO PACHU A MYSLÍM ŽE SE JIM TO MOC LÍBILO . PAK PŘIŠEL VYNIKAJÍCÍ OBĚD KANČÍ NA SMETANĚ.PAK SE ŠLO ZASE VEN UKÁZAT MLAĎOCHŮM VYSTAVOVANÍ  NA KŘEPELCE HUNTER NA VOLNO BEZ POSTOUPENÍ DASTY NA ŘEMENI S DLOUHÝM POSTOUPENÍM ,APORT ,VLEČKU,TAM GRADOVAL ZKUŠENÝ VYCHOZENÝ PES HUNTER A PŘEDVEDL PĚKNOU PRÁCI.ŠTĚNÁTKA SI VYZKOUŠELA  JÍT PO STOPĚ A ŽE ČUMÁČKY MAJÍ 4- KOVÝ DOKÁZALI UPLNĚ  VŠECHNY.

VEČEŘE A VÍNEČKO ,ZÁBAVA, KDE SE SEMLELO VŠE MOŽNÉ I NEMOŽNÉ PSISKA UKÁZALA PÁR KRYVINEK Z DOGDENCINGU A TRIKY TO SE PŘEDVEDLI I IGIMÍNY. PSISKA SE DOSYTOSTI VYDOVÁDĚLI A MYSLÍM ŽE V NOCI SE ANI NEHNULI. RÁNO PO SNÍDANÍ BYLA JEŠTĚ UKÁZKA VLEČKY A DOHLEDÁVKY, KDE TEDA DASTÍK ZASE JAKO SPLAŠENÝ BLÁZEN ABY STIHL VŠECHNO NAJEDNOU LÍTAL JAK POMETLO ,ALE NAŠTĚSTÍ VĚDĚL ŽE MÁ ZTRACENOU A NEPUSTIL SE PO VLEČCE ,UFF ,TO BY BYLA OSTUDA PŘED DĚTIČKAMAJ))TAKY KDYŽ MU TO PANIČKA UDĚLA VEDLE SEBE -)). UKÁZKA NÁCVIKU APORTU A ŠTĚNDA ZASE KRÁSNĚ VYPRACOVALA STOPU JSOU MOC ŠIKOVNÍ PO RODIČÍCH A JSME NA VŠECHNY STRAŠNĚĚĚ PYŠNÝ.

ZA SVĚLE USPOŘÁDANOU A HLAVNĚ MOC VYDAŘENOU AKCI DĚKUJI PAVLE MIČULKOVÉ ,TAJEMSTVÍ KARPAT

NO FOTKY SE MŮŽETE PODÍVAT TADY OD TETY  TEZZ S AIROU

                                                             BÁRY A BASCA

                                                             LENKY A IGIMÍN