NVP OLOMOUC

09.01.2010 13:29

V RANNÍCH HODINÁCH JSME SE VYDALI SMĚR OLOMOUC A LENKOU ,JIRKOU A IGI A SAMOZŘEJMĚ NAŠÍ DRAHOU POLOVIČKOU BYLA TO TAKOVÁ VELKÁ EXPEDICE-))) NA NVP V OLOMOUCI. POČASÍ BYLO DĚSIVÉ ,ALE CESTA TAM PROBÍHALA BEZ PROBLEMU AŽ KE KONCI ZAČALO SNĚŽIT,ALE ZATÍM ŽÁDNÉ KALAMITY NEBYLI. NAŠLI JSME SI I DOBRÉ MÍSTEČKO U KRUHU KDE JSME SE VEŠLI VŠICHNI A PĚKNĚ JSME SE VYBALILI. A PAK ZAČALO SEZNAMOVÁNÍ ZKAMARÁDY Z NETU SMAJLÍČKEM A JEHO PANIČKOU, BUBLLE A JEJÍ PANIČKOU, MÍŠOU S ASLÁNKEM ,ALE TY UŽ ZNÁME DOBŘE:-)))

V KRUHU POSUZOVALA PANÍ V.TICHÁ A NÁS OHODNOTILA KRÁSNOU ZNÁMKOU V1 ,CAC.FOTA Z VÝSTAVY . VELKÁ GRATULACE LETÍ I IGINCE ,KTERÁ BYLA V KRUHU JAKO VELKÁ PROFESIONÁLKA. MOOOC TI GRATULUJEM A COUDÍK UŽ SE TĚŠÍ JAK TĚ ZVALCHUJE A NÉ ŽE SE VE VALMEZU NAUČÍŠ NĚJAKÉ NOVÉ CHMATY :-)).

A ČEKALA NÁS CESTA ZPĚT UŽ BEZ KAMARÁDŮ TI JELI NAVŠTÍVIT RODIŠTĚ IGČI A POČOCHNAT SE SE ŠTĚNÍKAMA. A MY MĚLI NAMÍŘENO DOMŮ A CESTOU SE STAVIT U NEVĚSTYNA PŘEKRYTÍ CESTA K NIM TRVALA PŘES 6 HODIN . TROCHA EROTIKY ZDE. A PAK PO POVZBUZUJÍCÍ KÁVĚ SMĚR DOMŮ ,CESTA TRVALA DALŠÍ 3 HODINY.DŮMU JSME PŘIJELI ZNAČNĚ ZNAVENÍ VŠICHNI KLUCI DOSTALI JEŠTĚ POZDNÍ VEČU A ŠLI JSME DO HAJAN .A RÁNO SI ŠLI TROCHU ZAŘÁDIT PŘED BARÁK DO SNĚHU A NA TO SE MŮŽETE PODÍVAT ZASE TADY.