MVP MLADÁ BOLESLAV, DOGTERIKNG STEZKOU VLKA

04.09.2011 19:32

27.8.2011 SE KONALA MVP V MLADÉ BOLESLAVI NA ZELENÉ LOUCE JAK JE JIŽ ZVYKEM.TENTOKRÁT SE VYSTAVOVALA POUZE BIBI POTŘEBOVALA ZÍSKAT POSLEDNÍ POTŘEBNÝ CAJC ,ALE TEN JÍ UNIKL O VLASEK A TAK MUSÍME ZKOUŠET DÁL ,ALE UŽ  NE V MLADÝCH VYPŠEL NÁM ČAS PRO MLADOCHY ,TAK SE BUDEM SNAŽIT NAHRADIT JEDEN DOSPĚLÁCKÝM   ,NO BUDE TO TROCHU FUŠKA. TAKŽE BIBI V2 A BRÁCHA JOE V1,CAJC A TÍM SPLNIL PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ JCH ,MOC MAJITELŮM GRATULUJEME.

Z VÝSTAVY JSME SE JELI PODÍVAT NA OSLAVU NAŠICH PŘÁTEL ,KTERÝ SLAVILI ROHOTSKOU 70 -TKU :-)). A TÍM ,ŽE NÁS DOMA NIKDO NEČEKAL ,TAK JSME POSEDĚLI PEJSKŮ BYLO HAFO A PŘILELI I KONĚ . JEN TO POČASÍ NEPŘÁLO .VEČER JSME SE VYDALI DOMŮ DO TEPLA PUVODNÍ PLÁN SPÁT VE STANU BY NEBYL REÁLNÝ PAČ BY JSME ASI UPLAVALI:-)) .

A MEZITÍM CO JSME SI UŽIVALI, TAK PÁNEČEK S DASTÍKEM ŠLAPALI KILOMETRY NA DOTREKU STEZKOU VLKA, KDE UŠLI NAPŘÍČ HRUBÝM JESENÍKEM 84KM A UMÍSTNILI SE NA KRÁSNÉM 10.MÍSTĚ PÁR FOTEK ZDE. TABULKA PŘEVÝŠENÍ ZDE.

A V NEDĚLI JSME JEŠTĚ ZTIHLI NÁCVIK NA NOŘE ,KDE JSME KROM IGIMÍN VZALI I BRÁCHU JOEYČKA ,KTERÝ SE TEDA PŘEDVEDL HNED NA  POPRVE ,ŠIKOVNÝ KLUK, MOŽNNÁ ZKUSÍ I ZÁŘIJOVÉ ZKOUŠKY SE SEGROU BIBI