DOVOLENÁ ZA NÁMA a BASCO V NOVÉM DOMOVĚ

05.09.2010 18:11

KDE JSME SE TO TOULALI? BYLI JSME NAVŠŤÍVIT SOUSEDNÍ SLOVENSKO SPOJENOU S NÁVŠTĚVOU BABIČKY A TETY. NOCLEH JSME MĚLI U TETKY JAK JSME TO POJMENOVALI V KURNÍKŮ TAKOVÁ PŘÍSTAVBA NAD VENKOVNÍM SEZENÍM , LEZLO SE PO ŽEBŘÍKU  COUDY S BIBI MĚLI VELKOU LEGRACI A DASTÍK NEBYL ZASE AŽ TAK MOC SPOKOJENÝ. K RÁNU BYLA ZIMKA A KE MĚ SE UŽ DASTÍK  NEVEŠEL PAČ SE MY TAM NAKÝBLOVALI TI DVA SMRADI ,BIBI TEDA VYHÁNĚLA I TATKU NĚKDY I S USPĚCHEM .A TAK DALŠÍ DEN JSME SE PŘESTĚHOVALI DO PIVNICE  JAK TOMU ŘÍKAJÍ A TAM BYLO O MNOHO TEPLEJI:-)).CHODILI JSME KŘÍŽEM KRÁŽEM I S BIBINKOU ,KTERÁ ZVLADLA PŘES 30 KM .DASTÍK CHODIL S PÁNÍKEM KAŽDÝ DEN TRENUJOU NA PÁTEČNÍ LONG 100KM S BIVAKEM ,TAK SE MUSÍ PŘIPRAVIT ,ALE UŽ MOC SE TĚŠÍ. FOTKY HONÍCÍCH SE PSŮ MŮŽETE SHLEDNOUT NA RAJČÁTKU PAČ SE PANIČCE ROZBIL OBĚKTIV A TENTO NEBYL ZROVNA IDEÁLNÍ NA KRAJINKU A LÍTAJÍCI PSISKA .ALE ASPON NĚCO MÁME.

JINAK ZACHVILKU BUDEME MÍT BIBI MIMI NAROZENINY ,TAK SE OZVEM JAK JSME NA TOM KOLIK MĚŘÍME ,VÁŽÍME  CO UMÍME A NEUMÍME. A CO NÁS VŠECHNY ČEKÁ V NEJBLIZŠÍ DOBĚ .

A JAKO SUPER ZPRÁVOU JE ,ŽE I POSLEDNÍ ZE SEDMI STATEČNÝCH JE U SVÝCH NOVÝCH PÁNÍKŮ VE ZLÍNĚ V DOMEČKU SE ZAHRÁDKOU ,PŘEJEME JIM SPOUSTU ŠTASTNÝCH SPOLEČNÝCH CHVIL ,AT SI DĚLAJÍ RADOST NAVZÁJEM .