DOVČA HOLANDSKO KOLA

16.06.2010 19:15

JSME  DOMA Z NAŠÍ KRÁSNÉ DOVOLENÉ STRÁVENÉ S NAŠIMI PŘÁTELI KATKOU A DANEM A ERÍSKEM .JAK NAŠE VÝPRAVA ASI VYPADALA CESTOU TAM JSME MĚLI PAUZU NA SPANÍ A NA MÍSTO JSME DOJELI DOPOLEDNE KDE JSME VYTÁHLI KOLA A JELI SE PROJET ,PAČ UBYTKO BYLA AŽ OD 15H .BYDLELI JSME V KRÁSNÉ CHATCE VE MĚSTEČKU DRIMMELEN.NA DRUHÝ DEN JSME SI NAPLÁNOVALI DO KINDERDIJK NA MÝNY  ,KDE JSME SE TAKÉ PROJELI NA KOLE ,NA DALŠÍ DEN BYL PLÁN MĚSTO DEN HAAGEN ,KDE SE KLLUCI MOHLI VYŘÁDIT U MOŘE NA PROMENÁDĚ UŽ TO PRO NĚ NEBYLO ,TAK VESELE A TAK JSME SE ROZDĚLILI A MY JELI O KUS DÁL ,KDE JSME ZAVÍTALI DO MALEBNÉHO MĚSTĚČKA A UDĚLALI MENŠÍ VYJÍŽKU OKOLO RYBNÍKU .pAK PANÍČEK NAŠEL DVA NÁRODNÍ PARKY ,KDE BY TO MOHLO BÝT ZAJÍMAVĚJŠÍ I PRO NÁS A TAK JSME SE VYDAKLI JEDEN DEN DO JEDNOHO A PŘI CESTĚ DOMŮ DO DRUHÉHO A PŘEDSTAVTE SI TAM TO BYLO KRÁSNÉ A DOKONCE I KOPEČKY :-))) ,JINAK HOLANDSKO JE PLACKA KDE JE CYKLOSTESKA VŠUDE A LIDI  TO MAJÍ JAKO TAKKOVÉ PROPOJOVADLO. KAŽDÝ VEČER JSME GRILOVALI ,CHVILKU POSEDĚLI A ŠLI DO HAJAN .

A JAK TO ZVLÁDALI KLUCI BĚHAT U KOLA MUSELI BÝT NA PRUŽINĚ ,ALE POVEDLO SE NÁM NAJÍT I MÍSTA KDE MOHLI BÝT NA VOLNO A TO SE JIM LÍBILO . KLUCI UBĚHLI NECELÝCJ 100KM  COUDY SE JEN JEDNOU VEZLI CHVILKU V PŘEPRAVCE JINAK VŠE PO SVÉM A DASTY TEN TO ZVLÁDAL AŽ NA TO ŽE NECHTÍC HO NA PROMENÁDĚ NAČUTLA PANÍ ASI DO HOLENI NEBO ŠLÁPLA NA NOŽKU ,TAK JSME PROVEDLI OŠETŘENÍ A BĚHAL DÁL . NA FOTA SE MŮŽETE PODÍVAT  ZDE .

A NAŠE BIBI TRÁVILA DOVČU V CHS AVORA ,KDE MĚLA NA HRANÍ SPOUSTU PARTÁKU A SVÉHO POSLEDNÍHO BRÁŠKU BILLYHO ,KETRÝ JEŠTĚ ČEKÁ NA SVÉHO PANA A JAK SE MĚLA A NENUDILA SE SE MŮŽETE JIKNOUT TADY.

MRAVENEČKOVÉ 4 DNY