COURSING MISTROVSTVÍ ČR 2010

04.10.2010 10:39

3.10.2010 SE KONALO MISTROSTVÍ ČR V COURSINGU V KRALUPECH NAD VLTAVOU

NEDĚLNÍ DEN JSME ZTRÁVILI NA COURSINGU ,KDE BĚHALI OBA MOJI KLUCI. JELA S NÁMA LENKA S IGI .KTERÁ SI ZABĚHALA LICENČNÍ BĚHY. BYL TAM TAKY NÁŠ KÁMOŠ ASLAN S PANIČKOU MÍŠOU ,KTERÝ NÁM DĚLAL SOUPEŘE JEŠTĚ S FENEČKOU BRENDY. TRAŤ BYLA MOC POVEDÁ, S  PŘEKÁŽKAMA PĚKNĚ ŘEŠENÁ A TAKY DOST DLOUHÁ.POČASÍ NÁM  V CELKU PŘÁLO ASPON NEPRŠELO, ALE ZIMA BYLA .

COUDY TEDA BĚŽEL S ASLÁNEN A BRENDY PRVNÍ BĚH BYL DOST VYROVNANÝ ASLAN MÁ NEUVĚŘITELNÉ TRYSKY .COUDY ZASE TAKTIZUJE A BYLA NA NĚ MOC PĚKNÁ PODÍVANÁ JAK KLUCI SPOLU CELOU DOBU SPOLUPRACOVALI, ASLAN DOBĚHL PRVNÍ.. V DRUHÉM BĚHU ZASE COUDY VYMYSLEL TAKTIKU AČ V PRVNÍ CHVÍLCE JSEM MYSLELA ŽE TO UŽ NEMŮŽE DOBĚHNOUT ,KDYŽ HNALI S ASLANEM A NÁVNADA UHLA OD COUDÁKA ,ALE TEN NEZAHÁLEL A VŠE PERFEKTNĚ DOHNAL A DOBĚHL DO CÍLE  JAKO PRVNÍ.KLUCI MĚLI NAKONEC STEJNÝ POČET BODŮ . ALE NAKONEC VÍTĚZEM SE STAL COUDY.

DASTÍKŮV TO BYL PRVNÍ ZÁVOD A HNED ,TAK VYDAŘENÝ SICE NEMĚL SOUPEŘE V PLEMENI,ALE I PŘESTO BYL VYSOKO V BODECH A STAL SE VÍTEZEM I ZE VŠECH PSŮ CO TAM BYLI .VŠAK AŽ SE PODÍVÁTE NA VIDEO ,TAK SE NENÍ ČEMU DIVIT ON JE PROSTĚ UŽASNÝ A TY KOMENTÁŘE ROZHODČÍCH :-)))).ALE PRVNÍ BĚH U DASTÍKA SI TROCHU POSUŇTE O MINUTKU A PŮL ,ŘEŠÍ SE TAM BĚH PŘED NÁMA,ALE ZATO PAK TO STOJÍ ZA TO :-)).

VÝSLEDKY COUDY 1.MÍSTO (PRT) pes VÍTĚZ PLEMENE

               DASTY 1.MÍSTO (MOK) pes VÍTĚZ PLEMENE + VÍTĚZ KATEGORIE VŠECH PSŮ

KLUCI MOJI GRATULUJU JSTE PAŠÁCI MOJI,TĚŠTĚ SE NA VÍKEND, TEN SI UŽIJETE :-)))

VIDEO COUDY                                     VIDEO DASTY

1.BĚH                                                1.BĚH

2.BĚH                                                2.BĚH